Ego et Mundi

Ego et Mundi 2017-2018.

A Képzőművészeti tagozat tanórán kívüli alkotói programja

2017. november 18 - 2018. június 30.

Ego ez Mundi- az én világom vagy a világ és én- címmel a harmadik tehetségprogram fut a martonvásári műteremben a Nemzeti tehetségprogram támogatásával. A program 60 órában, 13 fiatal tehetségnek biztosít többlet alkotó időt, szakmai támogatást és technikai feltételeket egyéni alkotó programjuk megvalósításához. A hatvan órán felül, három napos szakmai táborban vehetnek részt Hollókőn, ahol speciális képzőművészeti feladat mellett jut idő a kikapcsolódásra is.

A programban résztvevő diákok:

Horváth Anna

Fébert Zsófia

Király Viktória

Ego et Mundi - Tehetségnap

Az Ego et Mundi programot "Tehetségnap"-pal zárjuk.

Program: 10.00 Kiállítás megnyitó- Alkotóház mindkét műtermében.

Kárpáti József bemutatja a programot és a programban résztvevő diákokat.

Revant együttes mini koncertje.

Jesztl József a játék és a képzőművészet kapcsolatáról - előadás.

Fél hét- együttes koncertje.

Bódi Árpád előadása a tehetséggondozás történetéről

Pusztai-band koncertje.

Vendéglátás. Zárás 15.00 körül.

Ego et Mundi - június

Az Ego et Mundi csoport anyag ellátása kicsit megkésett, így a programot júniusban kissé sűríteni kell.

Szombaton kívül, más napokon is lehet az alkotóházban dolgozni ( akinek az iskolai elfoglaltsága ezt megengedi),

Júni. 13 kis kiállítás Vál, tanévzáró után alkotó hetet tartunk, amikor a ház folyamatosan nyitva áll;

június 19 - 22. 21-én az alkotóházat teljesen átrendezzük kiállító teremmé, az udvaron sátrakat állítunk az előadásokhoz, a terasz színpad lesz.

Június 20.  Budapest Szépművészeti múzeum- Emberábrázolás különböző korokban, kiállításrendezés metodikája

Ego et Mundi - május

Ego et Mundi alkotó közösség.

A Művészeti iskola váli és martonvásári képzősei is év végi kiállításaik rendezésére készülnek.

Az "Ember és Világa" program június 22- én " Tehetség nappal" zárul.

A program termését az alkotóházban fogjuk bemutatni, s az udvaron koncert, előadások, vendéglátás lesz.

Ego et Mundi - április

Ego et Mundi csoport első bemutatkozása a váli Kokas Ignác emlékkiállításon volt, majd Budapesten a Weiner Leó Művészeti iskolában rendeztek kiállítást.

Közben zajlik az élet az alkotóházban, a csoport Ego et Mundi alkotó közösséggé nyilvánította magát.

<< Első < Előző 1 2 Következő > Utolsó >>

1. oldal / 2