Tehetségpont

Tehetségpont kategória

Tisztelt Völgy-Vidék Tehetségpont!

Örömmel tájékoztatjuk Önt, hogy az Ön által képviselt Tehetségpont akkreditációs kérelmét – a felkért akkreditációs szakértők helyszíni vagy online konzultációja és javaslata alapján – a Magyar Tehetségsegítő Szervezetek Szövetsége (MATEHETSZ) által felkért Akkreditációs Bizottság elbírálta.

A bírálat eredményeként Önök a nyilvános dokumentumaikon a Nemzeti Tehetségsegítő Tanács helyi hatókörű, akkreditált kiváló Tehetségpontja cím használatára jogosultak.

A cím elnyeréséhez gratulálunk, mert az akkreditációs folyamat tapasztalatai megerősítették, hogy az Önök Tehetségpontja szakmailag hiteles és kompetens tagja a Tehetségpontok egyre bővülő családjának, valamint működésével már ma is aktív részese hálózatuknak.

Mint Ön által is ismert a Magyar Géniusz Program keretében megkezdett és a Nemzeti Tehetségpont által a Tehetséghidak és Tehetségek Magyarországa programok keretében folytatott akkreditáció elsősorban a Tehetségpontok működésének, szakmai fejlődésének segítését célozza.

Tájékoztatjuk arról is, hogy a rövidesen elkészül a három évre szóló, az akkreditáció eredményét igazoló dísztábla, amely átadására terveink szerint 2016. október 1-én kerül sor Budapesten.

Gratulálunk az eddigi munkájukhoz, sok sikert kívánunk a jövőben!

Sikeres tanévkezdést és jó munkát!

Üdvözlettel

Szántó Judit
Nemzeti Tehetségpont, MATEHETSZ

Mindenkit szeretettel várunk következő film-klubunkra!

A választott filmet - Életek éneke - Kiss Gergely táncművész, néptánc pedagógus mutatja be.

A vetítésre és a beszélgetésre 2015. március 28-án szombaton 16.30-kor kerül sor

a Beethoven Általános Iskola aulájában.

A belépés díjtalan!

A film előzetese

FILMKLUB!!

2015. február 28-án,

most szombaton 13:30 órakor

az Általános Iskola Aulájában!

Nagy szeretettel várunk minden kedves érdeklődőt a

WHIPLASH

című, 2 Oscar díjas film vetítésére,

amely egy zeneiskolában tanuló jazz dobos és tanára küzdelmeit mutatja be!

Nagyon izgalmasnak ígérkezik!

A filmet beszélgetés előzi meg és beszélgetés zárja.

A beszélgetés vezetője és moderátora

Horváth Gábor - jazz zongorista

a Martonvásári Művészeti Iskola tanára.

A Filmklub egész Martonvásár közönsége felé nyitott!

A versenyzés pszichológiája 3. rész

Sok szeretettel várjuk az érdeklődőket a versenyzéssel kapcsolatos előadás sorozatunk 3. részére.
Az előadás Martonvásár teljes közönsége felé nyitott!

Téma:

A verseny felkészülés tervezése és szakaszai?

Időpont:

2015. február 25. szerda 18 óra

Helyszín:

Brunszvik-Beethoven Kulturális Központ, Padlás klub (bejárat a Für Elise kávézó mellett)

Az előadó:

Jesztl József - szociálpedagógus, tehetséggondozó tanár