Két nyertes pályázat!

 

Örömmel értesítjük, hogy a  TÁMOP-3.4.5-12-2012-0001 azonosító számú „Tehetséghidak Program” kiemelt projekt keretében megvalósuló „Gazdagító programpárok II.” „A” (alap) és „B” (szülő – diák - pedagógus együttműködését is célzó, bővített) változatának megszervezésére és megvalósítására címmel kiírt pályázati felhívásra beérkezett pályaművét a szakmai értékelők és a bíráló bizottság támogatásra javasolta.

Ez a Művészeti Iskola számára azt jelenti, hogy két pályázatot nyertünk.
1. A "NemTanköny" program folytatását biztosíthatjuk
2. Új programot indíthatunk "A tehetség kapujában" címmel, 9-11 éves diákok számára. 10 kisdiák számára nyílik most lehetőség.

Az új programba ajánlás-beválogatás útján kerülhetnek a gyerekek. A részletes feltételeket és programot a téli szünet ideje alatt tesszük közzé.
A pályázati programok vezető fejlesztő tanára Bódi Árpád lesz.